Select Group:

Summary Table
Group: 2

PositionTeamSeason's
Results
PWDLPFPAPDPoints
1Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Eton College
U16A
00000000
2Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Epsom College
Boys-U16A
00000000
3Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Wellington College
Boys-U16A
00000000
4Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Pangbourne College
Boys-U16A
00000000
5Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Queen Elizabeth's School, Barnet
Boys-U16A
00000000

Fixtures and Results

KODateTeamScoreOpponent
10:30
View Competition Map: Pitch 2Pitch 2
 04 MarEton College
Boys-U16A
CancEpsom College
Boys-U16A
10:50
View Competition Map: Pitch 3Pitch 3
 04 MarWellington College
Boys-U16A
CancPangbourne College
Boys-U16A
11:10
View Competition Map: Pitch 4Pitch 4
 04 MarEton College
Boys-U16A
CancQueen Elizabeth's School, Barnet
Boys-U16A
11:30
View Competition Map: Pitch 1Pitch 1
 04 MarEpsom College
Boys-U16A
CancWellington College
Boys-U16A
11:50
View Competition Map: Pitch 2Pitch 2
 04 MarPangbourne College
Boys-U16A
CancQueen Elizabeth's School, Barnet
Boys-U16A
12:10
View Competition Map: Pitch 3Pitch 3
 04 MarEton College
Boys-U16A
CancWellington College
Boys-U16A
12:30
View Competition Map: Pitch 4Pitch 4
 04 MarEpsom College
Boys-U16A
CancPangbourne College
Boys-U16A
12:50
View Competition Map: Pitch 1Pitch 1
 04 MarWellington College
Boys-U16A
CancQueen Elizabeth's School, Barnet
Boys-U16A
13:10
View Competition Map: Pitch 2Pitch 2
 04 MarEton College
Boys-U16A
CancPangbourne College
Boys-U16A
13:30
View Competition Map: Pitch 3Pitch 3
 04 MarEpsom College
Boys-U16A
CancQueen Elizabeth's School, Barnet
Boys-U16A

The 1st placed team in each group plays in the Cup.

The 2nd placed team in each group plays in the Plate.

The 3rd placed team in each group plays in the Shield.

The 4th placed team in each group plays in the Bowl.

The 5th placed team in each group plays in the Trophy.