Select Group:

Summary Table
Group: 3

PositionTeamSeason's
Results
PWDLPFPAPDPoints
1Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
The Portsmouth Grammar School
Boys-U16A
00000000
2Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Tonbridge School
Boys-U16A
00000000
3Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Worth School
Boys-U16A
00000000
4Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Brighton College
Boys-U16A
00000000
5Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Show your colours with SOCS sport Team Kit Builder
Campion School, Essex
Boys-U16A
00000000

Fixtures and Results

KODateTeamScoreOpponent
10:30
View Competition Map: Pitch 3Pitch 3
 04 MarThe Portsmouth Grammar School
Boys-U16A
CancTonbridge School
Boys-U16A
10:50
View Competition Map: Pitch 4Pitch 4
 04 MarWorth School
Boys-U16A
CancBrighton College
Boys-U16A
11:10
View Competition Map: Pitch 1Pitch 1
 04 MarThe Portsmouth Grammar School
Boys-U16A
CancCampion School, Essex
Boys-U16A
11:30
View Competition Map: Pitch 2Pitch 2
 04 MarTonbridge School
Boys-U16A
CancWorth School
Boys-U16A
11:50
View Competition Map: Pitch 3Pitch 3
 04 MarBrighton College
Boys-U16A
CancCampion School, Essex
Boys-U16A
12:10
View Competition Map: Pitch 4Pitch 4
 04 MarThe Portsmouth Grammar School
Boys-U16A
CancWorth School
Boys-U16A
12:30
View Competition Map: Pitch 1Pitch 1
 04 MarTonbridge School
Boys-U16A
CancBrighton College
Boys-U16A
12:50
View Competition Map: Pitch 2Pitch 2
 04 MarWorth School
Boys-U16A
CancCampion School, Essex
Boys-U16A
13:10
View Competition Map: Pitch 3Pitch 3
 04 MarThe Portsmouth Grammar School
Boys-U16A
CancBrighton College
Boys-U16A
13:30
View Competition Map: Pitch 4Pitch 4
 04 MarTonbridge School
Boys-U16A
CancCampion School, Essex
Boys-U16A

The 1st placed team in each group plays in the Cup.

The 2nd placed team in each group plays in the Plate.

The 3rd placed team in each group plays in the Shield.

The 4th placed team in each group plays in the Bowl.

The 5th placed team in each group plays in the Trophy.